Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ataköy’de Hem Hamam Hem Masaj Hizmeti

  • Listelenen: 15 Haziran 2017 19:44
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ataköy’de Hamam ve masaj hizmeti bir arada.

İlçe: Bakırköy

Semt: Ataköy

Posta Kodu: 34156

Vücumuzun güne daha enerjik başlaması, günlük hayatın stresinin yarattığı yorgunluk ve stresten uzaklaşmak adına en çok tercih edilen aktivitelerden olan masajın faydaları bunlarla sınırlı değil. Masaj aynı zamanda vücudu yenileyen, tüm sistemlerin daha hızlı ve fonksiyonel çalışmasına yardımcı olan, kan dolaşımı hızlandıran, metabolizmanın daha sağlıklı çalışmasını sağlayan bir tedavi yöntemi. Avrupa’da doktorlar tarafından reçetelere de yazılan bir tedavi olan masaj, vücutta yapıldığı bölgedeki dokuların uyanmasına ve kan akışının gerçekleşmesine de yardımcı oluyor. Bu da hem cilt hem de beden sağlığı açısından çok yararlı bir uygulama. Tüm sporcular için vazgeçilmez bir rejenerasyon yöntemi olan masajı hayatımızın bir parçası haline getirmek bize daha sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralayacaktır.

Kalp Dostu Masaj

Masaj vücuda onlarca fayda sağladığı gibi kalbimiz açısından da fevkalade öneme sahip. Sağlam bir vücut masajı ya da Hamamda masaj gibi vücudumuzun tamamına yayılan masaj seansı, tüm bölgelerdeki kan akışının hızlanmasına, toplardamarların çok daha fazla kirli kanı kalbe taşımasına ve kalbimizin de rutin hayatta olduğundan 4 ila 20 kat daha fazla çalışmasına sebep oluyor. Bu hızlı kan dolaşımı tüm vücudumuzu yenilediği gibi kalbimiz için de harika bir egzersiz oluyor. Az çalışan ve yağ dokularının biriktiği kalp, damarlarda giderek tıkanmaya uğrayıp insan hayatında büyük zorluklara hatta ölümlere yol açabiliyor. Vücudun daha yavaş çalışmasına ve toksin biriktirmesine sebep oluyor. O yüzden daha sağlıklı bir kalbe ve daha sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsak masajdan faydalanmayı öğrenmeliyiz.

Vücudu Uyandıran Etkiye Sahip

Eskiden hamamlarda yapılan masaj tüm vücudun sertçe ovulması ve darbelerle uyandırılmasını sağlıyordu. Hala günümüzde neredeyse bütün hamamlarda gerçekleştirebileceğiniz masaj sağlığınız açısından büyük fayda taşıyor. Kasların tamamını gevşetip kan akışını hızlandırmak hayatınızda doping etkisi yapacağı gibi uykusuzluk, kas ağrısı, adele krampları gibi rahatsızlıklarınıza da son verecektir. Ayrıca Ataköy masaj Fırsatları sayesinde uyguladığınız masaj kaslarda oluşan laktik asidin dağılmasını sağlayarak daha dinamik bir vücut sistemine ve buna bağlı olarak daha mutlu bir ruh haline sahip olmanıza yardımcı olur.

 

377 total views, 1 today

  

Listing ID: 5755942b5a68409b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.