Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bakırköy’de Ergen Bunalımı Olanlara Masaj

  • Listelenen: 10 Haziran 2017 13:44
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bakırköy’de Ergen Bunalımı Olanlara Masaj

Masaj onlarca farklı türü bulunan, Asya’dan tüm dünyaya yayılmış bir tedavi ve rahatlama yöntemidir. Pek çok farklı masaj türleri, farklı kültürlere ait rahatlama yöntemleri için de ipuçları barındırır. Bunlardan biri de Avrupa’da çok yaygın uygulanmakta olan İsveç masajıdır. Kaslardaki gerilimi azaltarak dokuları canlandırmayı ve kan dolaşımını hızlandırmayı amaçlayan İsveç masajı 5 aşamadan oluşan ve yaklaşık 60 dakika süren bir masaj etkinliğidir.   Genellikle rutin hayatın stresinden kötü etkilenen ve güne daha zinde, tempolu başlamak isteyen Avrupa insanlarının tercih ettiği bir masaj türü olan İsveç masajı genellikle masaj yağıyla uygulanan bir işlem olsa da isteğe göre kayganlaştırıcı malzemeler eşliğinde de yapılabilir.

Gelişmekte Olan Bünyeler İçin Ergenlik Masajı

Masaj modern insanın kendini stresten arındırıp, vücudunu rahatlatan bir eylem olmasının yanı sıra, büyümekte olan çocuklarda da oldukça faydalı bir işlemdir. Ergenlik masajı genç bireylerin kas dokularının açılarak, hızlandırılan kan akışının kasların gelişime etki etmesine yol açar. Ayrıca ergenlik masajı lenf sistemine de direkt olarak etki ettiği için hormonların aktivitesinde de olumlu etki gösterir. Gelişme çağındaki bireylerin fiziksel gelişimi hem ebeveynleri hem de kendileri açısından önemlidir. İyi ve sağlıklı bir fiziksel yapıya ulaşmanın ruhsal etkileri de ergen bireylerde gözlemlenebilir. Ergenlik masajı vücudu iyi etkilediği gibi dolaylı yoldan ruhsal iyileştirme de sağlar ve ergenlik döneminden kaynaklanan depresyon etkilerini yok eder.

Kilo Vermeye Yardımcı Olur

Masajın kilo vermek isteyen bireylerde de son derece olumlu etkileri gözlemlenmektedir. Vücuttaki tüm kas dokularını açıp damarları genişleten masaj işlemi, kan akışını da hızlandırarak metabolizmanın çok daha hızlı işlemesini sağlıyor. Bu da vücudunuzun tüm işlemleri daha hızlı yapmasına yol açtığı gibi yağ yakımını da hızlandırıyor. Bu sayede efor harcadığınız her şeyde ve spor aktivitelerinizde daha çok yağ yakımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca masaj, fiziksel aktivite sonrası kaslarda oluşan laktik asit birikimini ve deformasyonu da dağıtıyor. Bu sayede fiziksel ağrılarınızı azalttığı gibi daha zinde ve rahat hissetmenize yol açıyor. Bu da sonraki fiziksel aktiviteler için daha güçlü olmanızı sağlıyor, sizde Bakırköy masaj salonu sayfamızdan bize ulaşın masajın tadına varın…

365 total views, 1 today

  

Listing ID: 658593bcb6730694

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.