Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul’da Unutulmaz Mutlu Son Anları

  • Listelenen: 14 Mart 2017 17:31
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul’da Unutulmaz Mutlu Son Anları

Bir mutlu son masaj salonu her şeyden önce genel ambiyansı ile içeri girer girmez kaslarınızı rahatlatmaya başlar. Doğal taşlarla kaplanmış bir yol, camlı verandası, fenerler, yabani yeşillikler ve renkli duvarlarla çevrili olan sakin giriş holüne ulaşmanızı sağlar. Giriş yaptığınızda bitişik odalar ve koridorların sonunda küçük bir hareketlenme haricinde, genellikle ortalık sakin olur.

Mutlu Son Masaj Salonunda Bir Gün

Bir check-in yaptığınızda dolapların ve yumuşak bir bornozun sizi beklediği diğer alana oyulmuş ahşap sallanan kapılardan götürülürsünüz. Ana masaj salonunda alanında çoğu kez el ve ayak tedavileri için rahat dokuma sandalyeler yanı sıra yumuşak perdelerle ayrılmış bir dizi masaj alanı bulunur. Tüm oda, mistik bir tarzda dekore edilmiş ve kalın ahşap ile rahat bir his ve açık havada mutlu son duygusu veren güneşlik pencerelerden akar. Bir şekilde dışarıdaki cıvıl cıvıl kuşları duyabilirsiniz. Ayrıca daha fazla mahremiyet için benzer şekilde dekore edilmiş özel uygulama odaları da bulunur. Burada istediğiniz masaj türünü deneyimlemek için müthiş istekli olacaksınız. Ancak masaj terapistinize çok zorlandığınızda söylemeyi ihmal etmeyin, masözünüzle iletişim kurmaktan çekiniyorsanız, bu sizin için iyi bir yer olmayabilir.

Yumuşak, rahat ve yenilenmiş hissi ile biten terapinizden sonra dokuma sandalyelerden birinde dinlenebilir, taze egzotik meyveler, sıcak çay ve serin suyun tadını çıkarabilirsiniz. mutlu sonda bir gün, hidrasyon veya rahatlama için herhangi bir vücut bakımı olmadan tamamlanmaz. Duştan hemen sonra vücut bakım servisine başlamanız önerilir. Çoğu vücut bakımı, zaten ölü hücrelerden arındırmak için kuru cilt soyulması ile başlar; böylece taze cildiniz harika, besleyici zengin bir ürün almaya hazırdır. Gözenekleriniz hafif açık ve sıcak olduğundan ürün cildinize daha kolay nüfuz eder.

Sadece dinlenin ve mutlu son ile bir günün keyfini çıkarın. Bu sizin vaktiniz, sadece rahatlayın ve yenilenin.

Listing ID: 53958c7fc309dc8a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.