Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Pendik Rahatlama Garantili Masöz Bengü

  • Listelenen: 21 Mart 2017 21:45
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Sevgili beyler ben yeni masöz bayan Bengü masajı severek ve zevk alarak icra ediyorum sizi de beklerim.

İsim: Pendik masöz

Telefon: 0539 791 82 57

İlçe: Pendik

Masaj terapistleri kasları ve vücudun diğer yumuşak dokularını manipüle etmek için dokunarak kullanarak ihtiyaç duyan kişileri tedavi eder. Terapistler dokunularak acıyı hafifletir, yaraları iyileştirmeye yardımcı olur, dolaşımı iyileştirir, stres rahatlatır, rahatlamayı artırır ve kişinin genel sağlıklı yaşamına yardımcı olur.

Masaj Uzmanlarının Çalışma Alanları

Masaj terapistleri, kaplıcalar, SPA, klinikler, hastaneler, spor merkezleri, oteller ve terapi merkezleri gibi sağlık ve dinlenme ile ilgili pek çok çalışma alanında hizmet verirler. Bir merkeze bağlı olmadan serbest çalışma şekli ile evde masaj hizmeti veren masöz veya masörler de vardır. Bazı masaj salonlarının özel hizmetleri arasında da yer alan evde masaj hizmeti zaman sıkıntısı çeken çalışanlar için popüler bir yöntemdir. Bu kapsamda masaj terapistleri, masöz veya masörler masaj yapmak için müşterilerin evlerine veya ofislerine de gider.

Masaj Terapisti Nasıl Olunur?

Masaj uzmanı, masöz ya da masaj terapistliğini meslek olarak belirlemeden önce kişisel yeteneklerin ve mesleki ilginin ne seviyede olduğu değerlendirilmelidir. Masaj yapmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Öncelikle fiziki kondisyon iyi bir performans için önemlidir. Ayrıca insanlar ile bir temasta olacağınızdan kişisel hijyen, nezaket, pozitif olma gibi özellikler ile kendisini geliştirmiş olmalıdır.

Masaj terapistleri, standartları ve gereklilikleri ülke veya diğer yargı alanlarına göre değişmekle birlikte, genellikle 520 veya daha fazla saatlik mesleki eğitim programını tamamlamalıdırlar. Çoğu devlet masaj terapisini yasalar çerçevesinde düzenler ve masaj terapistlerinin bir lisans veya sertifika almalarını ister. Buna rağmen kendisini masaj uzmanı, masöz  da masaj terapisti olarak lanse edilen her kişinin gerçek yetkinlikte olup olmadığından şüphe duyulmalıdır. İyi bir masaj terapisti bulmak için en etkili yöntem referansları soruşturmak ve çevre deneyimlerinden faydalanmaktır.

Listing ID: 57358d171b8d0345

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.