Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ucuz Hamam ve Masaj Kampanyaları

  • Listelenen: 28 Şubat 2017 23:03
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ucuz Hamam ve Masaj Kampanyaları

Yüzyıllardan beri uygulanan masaj uygulamaları insan psikolojisi ve fizyolojisi açısından oldukça faydalıdır. Türk kültüründe yer alan hamam hem kirden arınma için önemli olup hem de beden sağlığı açısından bilinen birçok faydası bulunuyor. Rahatlama ve stresten arınma açısından fayda sağlayan hamam banyosu içinde uygulanan köpük masajı da psikolojik olarak etkili olan bir uygulamadır. Ucuz hamam ve masaj kampanyaları uygulayan yerlerde yaptırabileceğiniz köpük masajı ile daha dinç ve daha sağlıklı olmanız mümkün.

Kese ve Köpük Masajının Yararları Nelerdir?

Kese ya da köpük masajı olarak nitelendirilen uygulama ardı ardına yapılarak ölü hücrelerden arınma gerçekleşerek vücuda peeling etkisi yapar. Ucuz hamam ve masaj kampanyaları ile Türk hamamlarında işlemi gerçekleştirerek cildinizin yumuşaması ve gözeneklerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Cildin sağlıklı, canlı ve pürüzsüz olmasını sağlayan kese beraberinde yapılan masaj uygulaması kan dolaşımının hızlanmasına etki ederek aynı zamanda toksinlerden de arınmaya yardımcı olur. Toksin vücutta fazla oranda olması ile yapışkan ter ve kötü vücut kokusuna sebep olur. Hamam da kese ve köpük masajı ile toksinlerden arınmanız mümkün.

Türk hamamı, ucuz hamam, hamam kampanyaları

Kese ve köpük masajı olarak nitelendirilen masaj uygulamasının fizyolojik katkısının yanı sıra yatıştırıcı ve dinlendirici etkisi ile de psikolojik olarak olumlu etki yaratır.

Türk hamamı içinde yer alan kese masajı öncelikle yoğun ter atımının akabinde arınmak ve temizlenmek için uygulanıyor. Tıkanmış olan gözenekleri tamamen açan ve kirden tamamen arınma sağlayan köpük ve kese masajları doğal sabun kullanımı ile geçekleştirilir. Geçmişten günümüze kadar süre gelen bu uygulama belli teknikler ile gerçekleştirilerek tamamen doğal olan ürün kullanımı halen geçerlidir. Vücudun tamamının doğal sabun köpükleri ile dolması ise rahatlama açısından son derece etkilidir.

   

536 total views, 3 today

  

Listing ID: 94958b5d6aaab35e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.